Uczniowskie Kluby Sportowe na terenie Powiatu Białostockiego

Dodana: 22 lipiec 2016 11:26

Lp.

Nazwa klubu

Adres klubu

Adres www

1.

Uczniowski Klub Sportowy "Znicz" w Surażu

Prezes - Sebastian Manoś

Szkoła Podstawowa
ul. Szkolna 1
18-105 Suraż

2.

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy w Gródku

Prezes - Maria Abramowicz

Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Braci
M. i A. Chrzanowskich
ul. Chodkiewiczów 18
16-040 Gródek

3.

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej Księżyno

Prezes - Mirosław Adam Guzewicz

Szkoła Podstawowa
ul. Szkolna 7
Księżyno
16-001 Kleosin

4.

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Amator" w Juchnowcu Górnym

Prezes - Wojciech Rogowski

Zespół Szkół im. ks. Jerzego Popiełuszki
ul. Szkolna 5
16-061 Juchnowiec Kościelny

5.

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Lider" w Zabłudowie

Prezes - Jan Omelianowicz

Szkoła Podstawowa
ul. Mickiewicza 20
16-060 Zabłudów

www.zspzabludow.edupage.org

6.

Uczniowski Klub Sportowy "Radule" w Radulach

Prezes - Katarzyna Urbanek

Zespół Szkół im. Włodzimierza Puchalskiego
w Radulach
Radule 88
16-080 Tykocin

7.

Szkolny Klub Sportowy "Herkules"

Prezes - Jan Łuksza

Gminny Zespół Szkół w Michałowie
ul. Sienkiewicza 21
16-050 Michałowo

8.

Uczniowski Klub Sportowy "Puszcza" w Supraślu

Prezes - Bogdan Budzisz

Zespół Szkół Sportowych
ul. J. Piłsudskiego 1
16-030 Supraśl

www.suprasl-zss.internetdsl.pl

9.

Uczniowski Klub Sportowy "Tur"
w Turośni Kościelnej

Prezes - Ewa Małgorzata Chrabołowska

Gimnazjum
ul. Białostocka 4 a
18-106 Turośń Kościelna

10.

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Czarni" Czarna Białostocka

Prezes - Dariusz Kochanowski

Gimnazjum im. Jana Pawła II
ul. B. Prusa 1
16-020 Czarna Białostocka

11.

Uczniowski Klub Sportowy "Iskra" w Czarnej Białostockiej

Prezes - Agnieszka Chodziutko

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Romualda Traugutta
ul. R. Traugutta 28
16-020 Czarna Białostocka

12.

-

-

13.

-

-

14.

Uczniowski Klub Sportowy "Victoria"

Prezes - Hanna Siekierska

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bukowisko"

ul. Piłsudskiego 64
16-030 Supraśl

www.bukowisko.com.pl

15.

Uczniowski Klub Sportowy "Kleosin"

Prezes - Marcin Hodun

Zespół Szkół im. Jana Pawła II
ul. Zambrowska 20
16-001 Kleosin

16.

Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka"

Prezes - Dariusz Jabłoński

Szkoła Podstawowa Nr 1 z oddziałami integracyjnymi
im. Świętego Jana Pawła II
ul. Polna 9
18-100 Łapy

17.

Uczniowski Klub Sportowy "Orkan"

Prezes - Zdzisław Łuczaj

  • status organizacji pożytku publicznego

Zespół Szkół
18-112 Poświętne

18.

Międzyszkolny Klub Żeglarski "Ref"

Prezes - Zdzisław Penza

Centrum Kształcenia Praktycznego
ul. Gen. Wł. Sikorskiego 15
18-100 Łapy

www.ref-lapy.pl

19.

Uczniowski Klub Sportowy "Łapa"

Prezes - Dariusz Rydzewski

Gimnazjum Nr 1
ul. Matejki 19
18-100 Łapy

20.

-

-

21.

Klub Sportowy Michałowo

Prezes - Stanisław Malesiński

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Michałowie
ul. Sienkiewicza 21A
16-050 Michałowo

www.ksmichalowo.fel.pl

22.

-

-

23.

Uczniowski Klub Sportowy
im. W. Kikolskiego

Prezes - Dorota Kondratiuk

Zespół Szkół Mechanicznych im. Stefana Czarnieckiego
ul. Gen. Wł. Sikorskiego 68
18-100 Łapy

www.fajnaszkola.net

24.

Uczniowski Klub Sportowy "Narew"

Prezes - Łukasz Pułkośnik

Zespół Szkół Mechanicznych im. Stefana Czarnieckiego
ul. Gen. Wł. Sikorskiego 68
18-100 Łapy

www.judo-lapy.info

25.

Uczniowski Klub Sportowy "Victoria"

Prezes - Tomasz Czech

Gimnazjum im. Ks. Wacława Rabczyńskiego
ul. Mickiewicza 2
16-010 Wasilków

26.

-

-

27.

Uczniowski Klub Sportowy Gródek

Prezes - Irena Matysiuk

Zespół Szkół
ul. A. i G. Chodkiewiczów 18
16-040 Gródek

28.

Gimnazjalny Klub Sportowy "Zeus"

Prezes - Bożena Trochim

ul. M. Konopnickiej 7
16-020 Czarna Białostocka

29.

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Badminton Choroszcz"

Prezes - Paweł Lenkiewicz

Zespół Szkół
ul. Pow. Styczniowego 26 A
16-070 Choroszcz

www.badminton.choroszcz.com

30.

Uczniowski Klub Sportowy "Okami"

Prezes - Wojciech Rybołowicz

Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul. Szkolna 14
16-002 Dobrzyniewo Duże

31.

Uczniowski Klub Sportowy Tenisa Stołowego "Płomień" w Dobrzyniewie Dużym

Prezes - Ewa Rzemieniecka

Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul. Szkolna 14
16-002 Dobrzyniewo Duże

www.szkoladobrzyniewo.akcja.pl

32.

-

-



33.

Uczniowski Klub Sportowy "Olimp LO Łapy"

Prezes - Katarzyna Perkowska

I Liceum Ogólnokształcące
ul. Boh. Westerplatte 10
18-100 Łapy



34. Uczniowski Klub Sportowy "Dąb" w Zabłudowie

Prezes - Bogumiła Mielech
Gimnazjum
ul. Mickiewicza 22
16-060 Zabłudów

www.gimzabludow.edupage.org
gimzab@op.pl

35.

Uczniowski Klub Żeglarski Michałowo

Prezes - Mirosław Keller

ul. Sienkiewicza 21A
16-050 Michałowo

36.

Uczniowski Klub Sportowy "Akademia Siatkówki Łapy"

Prezes - Tomasz Mnich

ul. Leśnikowska 18A
18-100 Łapy

37.

Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka Łapy"

Prezes - Jarosław Bagiński

ul. Piękna 17
18-100 Łapy

38.

Łyżwiarski Uczniowski Klub Sportowy DERBY CHOROSZCZ

Prezes - Beata Jolanta Rzemieniecka

Miejsko - Gminne Centrum Kultury w Choroszczy

ul. H. Sienkiewicza 29
16-070 Choroszcz

39.

Uczniowski Klub Sportowy "SET" Wasilków

Prezes - Paweł Nowicki

Studzianki

ul. Dębowa 3
16-010 Studzianki

40.

Uczniowski Klub Sportowy "Choroszcz"

Prezes - Piotr Krajewski

ul. Piaskowa 5
16-070 Choroszcz