Lista aktualności

 • Wernisaż wystawy Krzysztofa Frejusa - "Na Kolejowym szlaku"

  Miniaturka artykułu
  2018-08-13 08:15:24

  Dnia 10 sierpnia 2018 roku odbył się w Punkcie Usług Turystycznych "Bukowisko" w Supraślu wernisaż wystawy Krzysztofa Frejusa - "Na Kolejowym szlaku". Dzięki wspaniałym zdjęciom autora możemy się przenieść w czasy kiedy po Polsce podróżowaliśmy właśnie koleją. Dziś pędzimy samochodami często nie dostrzegając pięknych miejsc, które są na naszej trasie lub tuż obok. Nawet na tak krótkim odcinku jak trasa kolejowa Białystok-Augustów takich miejsc jest wiele.

 • Wernisaż wystawy fotografii Ewy Bijak i Joanny Sawickiej "Podlaskie Krajobrazy"

  Miniaturka artykułu
  2018-07-20 08:02:04

  Dnia 12.07.2018 roku odbył się w Punkcie Usług turystycznych "Bukowisko" w Supraślu wernisaż wystawy fotografii Ewy Bijak i Joanny Sawickiej "Podlaskie Krajobrazy". jak zwykle dopisała frekwencja, zresztą większość uczestników wernisażu to pasjonaci fotografii. Wieczór zatem minął w miłej i serdecznej atmosferze, nie brakowało dyskusji nie tylko o samej wystawie ale i o sztuce fotografii. Zdjęcia są naprawdę przepiękne, zapraszamy zatem do oglądania wystawy , która potrwa do 8 sierpnia.

 • Wernisaż wystawy fotografii "Ptaki i inne zwierzaki" Pana Krzysztofa Szymańskiego

  Miniaturka artykułu
  2018-06-25 09:21:23

  Dnia 20 czerwca 2018 roku w Punkcie Usług Turystycznych "Bukowisko" w Supraślu odbył się wernisaż wystawy fotografii "Ptaki i inne zwierzaki" Pana Krzysztofa Szymańskiego. Autor zdjęć każdą wolną chwilę poświeca na swoją pasję. W swoich zbiorach posiada liczne "złowione" aparatem fotograficznym gatunki motyli, owadów, gadów, ptaków i ssaków; niektóre rzadko spotykane na naszym terenie. Wystawa prezentowana będzie w Punkcie Usług Turystycznych w Supraślu do 11 lipca 2018 roku.

 • Wystawa fotografii Pana Krzysztofa Szymańskiego „Ptaki i inne zwierzaki”

  Miniaturka artykułu
  2018-06-18 08:59:15

  Starostwo Powiatowe w Białymstoku - Punkt Usług Turystycznych „Bukowisko” w Supraślu serdecznie zaprasza na wystawę fotografii Pana Krzysztofa Szymańskiego „Ptaki i inne zwierzaki” Wernisaż odbędzie się dnia 20 czerwca 2018 roku (środa) o godzinie 17:00 Miejsce- Supraśl, Punkt Usług Turystycznych „Bukowisko” ul. Arc. Gen. M. Chodakowskiego 3

 • Wernisaż wystawy fotograficznej "RZEKI,RZECZKI,STRUMIENIE" grupy "Lajkowe Spotkania z Fotografią"

  Miniaturka artykułu
  2018-06-06 07:57:18

  Dnia 25 maj 2018 roku odbył się w naszym punkcie wernisaż wystawy fotograficznej "RZEKI,RZECZKI,STRUMIENIE" grupy "Lajkowe Spotkania z Fotografią". Członkowie grupy regularnie spotykają się cyklicznie co miesiąc w naszym punkcie już od kilku lat. To prawdziwi pasjonaci fotografii,którzy każdą wolną chwilę spędzają na swoich licznych wyprawach fotograficznych. Temat rzeki to bardzo częsty motyw ich przepięknych zdjęć o czym Państwo mogą przekonać się sami. Zapraszamy zatem na wystawę, która prezentowana będzie w naszym punkcie do 18 czerwca 2018 roku.